Автоматизація складу для забезпечення товарами 220+ магазинів на день - 1 - kapelou.comЗакрити

Автоматизація складу для забезпечення товарами 220+ магазинів на день

PROSTOR, Київ, Україна
Завдання

PROSTOR – мережа магазинів краси та догляду в українському сегменті drogerie. Почавши як локальний ритейлер, став національним лідером.

  • 16 років досвіду;
  • 427+ магазинів у 132 містах;
  • широкий асортимент товарів (SKU – 20 000).

Для компанії, яка стабільно розвивається та постійно розширює кількість магазинів своєї мережі, важливим є надання якісного сервісу своїм клієнтам. Забезпечення улюблених товарів в наявності на полицях магазинів неможливе без налагоджених логістичних процесів.

Клієнт звернувся до нас із проханням розробити автоматизовану конвеєрну систему для комплектації, транспортування та сортування товарів за напрямками.

Ця система має вирішувати такі завдання:

  • Забезпечити процес збирання й переміщення 1200 збірних контейнерів на годину для їхнього подальшого відвантаження на магазини;
  • Організувати сортування контейнерів одночасно за 22 напрямками;
  • Прискорити переміщення укомплектованих замовлень з 2 та 3 (у перспективі) поверхів мезонінної конструкції;
  • Збільшити продуктивність роботи складського персоналу в середньому до 200 рядків на годину;
  • Розробити ефективне рішення для формування інтернет-замовлень клієнтів;
  • Провести інтеграцію нового обладнання із системою WMS клієнта.
Період реалізації проєкту:
Лютий, 2020
Бізнес сектор:
E-commerce, Drogerie, Ритейл
Рішення

Ми розробили та реалізували нову конфігурацію мезонінної конструкції з рівномірними зонами комплектації. Автоматизований процес переміщення контейнерів на ділянках збирання в гравітаційних стелажах та мезоніні гарантував клієнту високу продуктивність – до 1200 контейнерів на годину. Це забезпечили приводні та неприводні роликові конвеєри виробництва KAPELOU. Завдяки синхронізації логічних зон встановлене обладнання є енергоощадливим: до роботи залучаються лише ділянки, необхідні для транспортування.

Для прискорення переміщення укомплектованих замовлень з 2 та 3 (у перспективі) поверхів мезонінної конструкції ми інтегрували 2 вертикальні конвеєри виробництва KAPELOU. Вони здатні транспортувати до 700 ящиків / годину між рівнями зберігання. Наступним кроком була реалізація лінії сортування контейнерів по 22 напрямках одночасно. Для цього встановлено дивертори для автоматичного сортування. Тепер Prostor може відвантажувати товари більш ніж до 20 магазинів на годину. Аби мінімізувати помилки при відвантаженні товару, встановлено модуль автоматичного вимірювання ваги. Він звіряє попередню вагу всіх товарів у контейнері з фактичною вагою контейнеру. Якщо вага відповідає заданому критерію, товар сортується за напрямками, а у випадку відхилень – направляється на додаткову перевірку.

Ефективним рішенням для формування інтернет-замовлень клієнтів стала система з використанням технології Put-by-Light. Її особливістю є можливість одночасного формування 120 унікальних замовлень. Також ми розробили та вдало інтегрували WXS-систему – програмне забезпечення для швидкого обміну даними між системою керування обладнанням WCS та системою WMS клієнта. Власне програмне забезпечення дало можливість без зайвих зусиль запустити систему автоматизації за лічені дні. Завдяки WXS клієнт може самостійно змінювати параметри конвеєрної системи, а також використовувати її з модулями інших виробників.

Встановлене обладнання:

Як результат, встановлена автоматизована система дозволяє клієнту своєчасно забезпечувати товаром більше 220 магазинів на день. Збільшено загальну продуктивність задіяного персоналу та оптимізовано процеси на всіх етапах комплектації замовлень для магазинів. Це зменшило вимоги до робочого персоналу.

Проєкт був реалізований у постійній та злагодженій роботі клієнта та компанії KAPELOU, завдяки чому вдалося отримати позитивний результат. Ми допомагаємо клієнтам розвиватися та розвиваємося разом із ними.