Автоматизація центру видачі онлайн покупок та втричі прискорена робота складу - 1 - kapelou.comЗакрити

Автоматизація центру видачі онлайн покупок та втричі прискорена робота складу

Епіцентр К, м. Львів, Україна
Завдання

Група компаній «Епіцентр К» – національна мережа, яка налічує 73 ТЦ «Епіцентр», 11 гіпермаркетів «Нова лінія», 51 спортивний магазин INTERSPORT, аграрне та інші напрямки бізнесу. Щорічно в ТЦ мережі відбувається більш 51 млн покупок.

Для тих, хто любить купувати онлайн, інтернет-магазин epicentrk.ua пропонує понад 1,5 млн товарів. Більше половини з усіх онлайн-замовлень покупці забирають самовивозом в спеціалізованих Центрах видачі (ЦВЗ).

Торговий центр у Львові побудований ще в 2006 році та займає площу 34 226 м2. Восени 2020 львівський ТЦ мережі відкритий для відвідувачів після оновлення. Тепер в ньому функціонує хаб доставки і drive-in арена.

Оновлений ТЦ у Львові став ще популярнішим і відвантажує багато онлайн-замовлень в своєму ЦВЗ. Тому для нашого клієнта було так важливо прискорити роботу точки видачі інтернет-покупок. Для пошуку рішення щодо поліпшення складських процесів компанія Епіцентр К звернулася до KAPELOU.

Основні завдання проєкту автоматизації:

  • автоматизувати транспортування ящиків до точки видачі;
  • забезпечити підйом товарів на другий поверх складу для зберігання;
  • автоматизувати спуск замовлень з другого поверху;
  • зменшити ручне переміщення товарів.
Період реалізації проєкту:
Жовтень 2020
Бізнес сектор:
E-commerce, DIY, Ритейл
Рішення

Щоб скоротити час видачі замовлень в ЦВЗ, потрібно було суттєво прискорити доставку товарів зі складу та розміщення вантажів для зберігання.

Наша команда підійшла до проєкту комплексно: вивчила складські процеси клієнта, розробила концептуальне рішення, виготовила конвеєрне обладнання, поставила його на об’єкт, виконала монтаж і пусконалагоджувальні роботи.

Для рішення ми використовували роботизоване конвеєрне обладнання власного виробництва:

На реалізацію проєкту по автоматизації складу ЦВЗ у Львові пішло до тижня часу. Оскільки все обладнання KAPELOU стандартизоване, поставляється у вигляді готових модулів, а для монтажу системи автоматизації досить заанкерити обладнання.

Рішення по автоматизації складу забезпечило:

  • автоматичне переміщення вантажів до 35 кг;
  • продуктивність до 600 ящиків на годину;
  • полегшення праці персоналу.

Завдяки автоматизації складу від KAPELOU в 3 рази скоротився час транспортування товарів до точки видачі онлайн-замовлень і обслуговування клієнтів в ЦВЗ.