Комплексне рішення “під ключ” для центра видачі замовлень - 1 - kapelou.comЗакрити

Комплексне рішення “під ключ” для центра видачі замовлень

Епіцентр К, м. Буча, Київська обл., Україна
Завдання

“Епіцентр К” – одна з найбільших торговельних українських мереж. Основна спеціалізація компанії – роздрібна торгівля товарами для оздоблення будинку, меблями, будівельними матеріалами, побутовою хімією, дитячими товарами, товарами для саду та городу. Мережа налічує 68 будівельних гіпермаркетів “Епіцентр К”, 10 об’єктів мережі “Нова лінія”, 52 спортивні магазини “Інтерспорт”, виробничі та логістичні потужності. Загальна торгова площа становить 1,5 млн м2.

Торговельні центри “Епіцентр К” розташовані на всій території України, один із них розташовується в місті Буча. Під час його реконструкції було вдосконалено зонування та внутрішню навігацію, а також додано нові відділи та магазини. Загалом у ТЦ представлено понад 110 тис. артикулів товарів, а площу центру було збільшено на 6 тис. м2. Крім того, в оновленому ТЦ розмістився центр видачі замовлень інтернет-магазину epicentrk.ua, автоматизацію якого здійснили фахівці KAPELOU.

Завдання, які стояли перед нами:

  • прискорити швидкість оброблення замовлень;
  • забезпечити транспортування товару до зони видачі та між поверхами;
  • спростити роботу персоналу.
Період реалізації проєкту:
Квітень, 2020
Бізнес сектор:
E-commerce, DIY, Ритейл
Рішення

Для забезпечення швидкості обробки та видачі онлайн-замовлень у точці видачі покупок наші фахівці реалізували кілька технологічних рішень, зокрема роботизоване обладнання виробництва KAPELOU®, а саме:

Також ми виконали пусконалагоджувальні роботи та інтегрували обладнання з WCS системою в роботу складу.

Уся конвеєрна система обладнана захисними елементами для безпеки персоналу та вантажу, що транспортується. Приводний рольганг і стрічковий конвеєр мають направляючі з двох боків, що кріпляться вздовж всієї лінії. Вертикальний конвеєр оснащений захисною сіткою на кожному рівні мезоніну, куди підіймається конвеєр та можливий доступ персоналу.

У зв’язку з великою кількістю замовлень, робота ЦВЗ дуже інтенсивна, тому рольганг слугує також і буферною зоною. Тож для запобігання падіння транспортної тари з конвеєра в кінці лінії встановлені стопові пластини. Також у місцях завантаження продукту на конвеєр встановлено кінцеві пластини для захисту людини від пошкодження одягу об рухомі частини конвеєра та запобігання удару роликів при встановленні лотків.

У результаті клієнт отримав комплексне автоматизоване рішення “під ключ”, що зробило роботу персоналу більш ефективною та скоротило час видачі замовлень з 10 хвилин до 3.

Дякуємо мережі “Епіцентр К” за багаторічну співпрацю та можливість реалізовувати нові ідеї.