Доставка їжі. Нестандартна конвеєрна лінія для комплектування замовлень - 1 - kapelou.comЗакрити

Доставка їжі. Нестандартна конвеєрна лінія для комплектування замовлень

Німеччина
Завдання

Зважаючи на інтенсивність роботи складу виробника продуктових наборів та потребу в автоматизації складських процесів, ми визначили такі завдання:

  • реалізувати автоматичний відвід пустих лотків зі станцій комплектування замовлень для доставки їжі за допомогою конвеєрної лінії;
  • обладнати станції комплектування замовлень для доставки їжі платформами для зручності праці складських робітників;
  • надати рішення для складу в Німеччині з урахуванням 4-х уже встановлених конвеєрних ліній від іншої компанії, які транспортують товари для замовлень зі складу до станцій комплектування.
Період реалізації проєкту:
2022-2023
Бізнес сектор:
Доставка їжі та продуктових наборів, e-commerce, онлайн-сервіси для доставки їжі
Рішення

Особливістю нового проєкту в Німеччині для сервісу доставки їжі стало те, що комплекс обладнання мав бути реалізований над існуючими конвеєрними лініями від іншого виробника. Для цього наша команда з точністю до міліметра виміряла встановлені конвеєрні лінії, електро- та пневмокомунікації до них, щити керування та спроєктувала автоматизовану конвеєрну систему з урахуванням усіх перелічених елементів.

Конвеєрна лінія була встановлена на спеціальних підтримувальних платформах. Вони, як і конвеєрна лінія нашого виробництва, спроєктовані з ювелірною точністю, що дозволило клієнту повністю автоматизувати процес комплектування замовлення для доставки їжі – від потрапляння частин замовлення на робоче місце комплектувальника до автоматичного відводу пустих лотків від зон комплектування.

Платформи на станціях комплектування спроєктовані таким чином, щоб оператор мав змогу працювати із двома конвеєрними лініями різних компаній. Це значно покращує зручність праці складського персоналу, який комплектує замовлення для доставки їжі. Адже всі процеси відбуваються у комфортному для нього положенні.

Технології, використані у проєкті в Німеччині

  • Конвеєр із ZPA-логікою;
  • Інтеграція контурів аварійного виключення конвеєрної лінії із системами іншого виробника.

Встановлене обладнання

Реалізований проєкт у Німеччині для виробника продуктових наборів звів до мінімуму ручну роботу операторів під час транспортування пустих лотків. А кількість залученого персоналу під час комплектування замовлень для доставки їжі зменшилась.

Оскільки монтаж нашого обладнання збігся із проведенням пусконалагоджувальних робіт від іншого постачальника, наша монтажна бригада в Німеччині мала всього декілька погоджених годин на день для виконання механічної та електричної складової проєкту для сервісу доставки їжі. Проте завдяки досвідченості, злагодженій роботі нашої команди і клієнта, а також виробничому майданчику, розгорненому в Німеччині, ми реалізували всі поставлені завдання в чітко зазначені строки.