Переїзд складу та збільшення місць зберігання для дистриб’ютора автозапчастин - 1 - kapelou.comЗакрити

Переїзд складу та збільшення місць зберігання для дистриб’ютора автозапчастин

BUSMARKET (BM PARTS), Київ
Завдання

BusMarket Group (BM PARTS) – компанія-дистриб’ютор № 1 у західній Україні з продажу запасних частин для легкових автомобілів та легкого комерційного транспорту. Головний офіс знаходиться в Луцьку. Крім того, компанія має 2 регіональні хаби в Луцьку та Києві та 8 складів у різних містах України, таких як: Вінниця, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Хуст, Дніпро та Рівне.

Компанія працює з більш як 100 брендами, та нараховує понад 80 тис. найменувань товарів у різних цінових діапазонах від преміальних брендів до приватних марок. Площа всіх складів BusMarket Group (BM PARTS) становить більш як 16 тис. м2, а доставка замовлень здійснюється до 500 населених пунктів.

Після переїзду центрального складу в більше приміщення на початку 2021 року, виникла потреба в збільшенні кількості секцій та місць для зберігання.

Компанія BusMarket Group (BM PARTS) звернулася до KAPELOU з такими основними задачами:

  • збільшити гравітаційну систему для зони сортування замовлень;
  • наростити кількість поличкових стелажів;
  • інтегрувати нове обладнання з системою управління автоматизації (WМS).
Період реалізації проєкту:
Січень 2021
Бізнес сектор:
Automotive
Рішення

KAPELOU® виготовляє обладнання, що складається з модулів, за допомогою яких можна легко змінювати конфігурацію складу, або збільшувати масштаби виробництва, додаючи потрібні секції. Це також дуже зручно при переїзді. Обладнання не потрібно повністю розбирати на деталі, а потім заново збирати. Окремі модулі легко монтуються в новій конфігурації та підключаються до системи керування складом.

Наші спеціалісти розробили, виготовили, змонтували та виконали пусконалагоджувальні роботи необхідного обладнання для автоматизації даної частини складських процесів:

  • 2 модулі гравітаційної системи коробкового зберігання товарів для зони сортування замовлень шириною 3 040 мм;
  • 4 секції поличкових стелажів для зберігання та комплектації вантажу на 20 полиць, з максимальним навантаженням 500 кг на секцію;
  • встановили контролер системи Pick-to-Light AT500, що забезпечує контроль транспортування товарів на 120 модулів;
  • інтегрували нове обладнання з вже існуючою системою управління складу WМS.

Завдяки додатковим модулям гравітаційної системи та поличкових стелажів процес сортування замовлень значно прискорився, з’явилося додаткове місце для зберігання та комплектації товару, а робота стала більш комфортною.

До особливостей цього проєкту можна віднести зміну конфігурації розміщення стелажних та автоматизованих систем при переїзді на новий склад із максимальним використанням наявного обладнання та мінімальними додатковими витратами для клієнта з урахуванням відмінностей “старого” і “нового” складів. А також, зміна конфігурації наявних стрічкових конвеєрів клієнта – із похилих у прямі стрічкові.

Дякуємо компанії BusMarket Group (BM PARTS) за багаторічну співпрацю та цікаві проєкти.

Інші кейси компанії BusMarket