Перший проєкт KAPELOU у Греції - 1 - kapelou.comЗакрити

Перший проєкт KAPELOU у Греції

Афіни, Греція, 2021 р.
Завдання

Один із найбільших ритейлерів дитячих товарів у Греції обрав компанію KAPELOU для встановлення системи автоматизації на своєму складі. Торгівля дитячими товарами залишається одним із найперспективніших сегментів ринку ритейлу. Більш того, за останні роки продажі таких товарів зросли у декілька разів. Особливо позитивну динаміку помітно у напрямі онлайн-продажів.

Збільшення попиту на дитячі товари спостерігається і в онлайн і в офлайн-продажах в усьому світі. А щоб іти в ногу з часом та бути конкурентоспроможним компанії-ритейлеру потрібно бути гнучкою, чути свого покупця та дотримуватися нових тенденцій. Враховуючи кількість SKU на складі – 20 000, для оптимізації зони відбору товарів було визначено наступні завдання:

  • прискорити процес відбору товару;
  • автоматизація переміщення вантажу від зони відбору до зони комплектації;
  • забезпечити обережний підйом товарів у зону зберігання;
  • полегшити роботу складського персоналу.
Період реалізації проєкту:
Квітень, 2021
Бізнес сектор:
E-commerce, Ритейл
Рішення

Для досягнення поставлених цілей команда фахівців KAPELOU розробили рішення з автоматизації зони відбору товару. А також, встановили модульне конвеєрне обладнання власного виробництва, виконали пусконалагодження та інтеграцію з системою управління складу (WMS).

У процесі реалізації було встановлено:

  • приводний роликовий конвеєр KAPELOU® з максимальним навантаженням 35 кг;
  • швидкісний вертикальний конвеєрний підйомник KAPELOU®, для переміщення до 640 ящиків/год.

Вертикальний конвеєр виробництва KAPELOU® дбайливо транспортує вантажі між рівнями. Підіймач працює з будь-яким типом тари: ящики, гофрокороби, лотки та таблари. А за рахунок точного позиціонування та калібровці каретки ми гарантуємо плавне завантаження і вивантаження коробів.

Переміщення замовлень від підіймача до точки видачі здійснюється за допомогою приводного роликового конвеєра виробництва KAPELOU®. У рольганг інтегрована ZPA-логіка (зона нульового тиску), що зберігає дистанцію між ящиками в разі зупинки ділянки роликового конвеєра. Наші конвеєри мають модульну конфігурацію і у разі збільшення складської зони можна легко додавати потрібні модулі тим самим будувати систему автоматизації будь-якої складності.

Кожен конвеєр виробництва KAPELOU® оснащений контролерами та роликами нового покоління, що забезпечують плавний старт і зупинку руху, а також дають змогу встановлювати необхідну швидкість.

Завдяки рішенню з автоматизації від KAPELOU процес відбору товару став значно швидший, зменшилося навантаження на персонал, а робота складу більш ефективною.