Склад готової продукції. Конвеєрна лінія для обробки 120 палет на годину - 1 - kapelou.comЗакрити

Склад готової продукції. Конвеєрна лінія для обробки 120 палет на годину

Полтавська область, Україна
Завдання

“Глобино” – один із провідних виробників ковбасних та м’ясних виробів на території України, який задає тенденції у виробництві м’ясо-молочних продуктів всього вітчизняного ринку.

Поруч із розширенням асортименту продукції, компанія розгортає нові виробничі потужності та модернізує їх, аби своєчасно забезпечувати клієнтів якісною їжею. Враховуючи ключову характеристику складу готової продукції – палетне зберігання товару – та інтенсивність роботи 24/7, разом із клієнтом було визначено такі завдання:

  • забезпечити продуктивність транспортування 30 палет на годину на спуск і 30 – на підйом;
  • реалізувати переміщення палет із готовою продукцією вагою 1 000 кг на висоту 5,5 м;
  • надати концепт, при якому завантаження й вивантаження палет з продукцією на складі буде відбуватись одночасно, не перетинаючись.
Період реалізації проєкту:
Листопад 2021-листопад 2022
Бізнес сектор:
Food retail
Рішення

Після розширення приміщення та добудови другого поверху складу готової продукції, у клієнта виникла потреба в автоматизованому транспортуванні піддонів із другого поверху складу на перший і навпаки. Для цієї потреби ми спроєктували та реалізувати автоматизовану конвеєрну лінію. Вона складається з палетних конвеєрів нашого власного виробництва – ланцюгового, роликового та вертикального. Комплекс обладнання забезпечує необхідну продуктивність та переміщення палет із готовою продукцією вагою до 1 000 кг на висоту 5,5 м, на другий поверх складу готової продукції.

Другий крок – оптимізація процесу приймання та видавання палет при пікових навантаженнях на складі готової продукції. Щоб приймання та видавання палет відбувалось одночасно, ми встановили два вертикальні підйомники з конвеєрами. За допомогою вибору режимів на HMI панелі відомого світового виробника їх можна налаштовувати на паралельну роботу в одному напрямі – обидва на спуск чи на підйом. Наша команда самостійно спроєктувала та запрограмувала систему таким чином, що зміна режиму відбувається автоматично при натисканні однієї кнопки. Завдяки цій індивідуальній розробці клієнт може досягати продуктивності спуску та підйому 120 піддонів на годину.

Встановлене обладнання власного виробництва:

Технології, використані у проєкті:

  • Автоматизована система для транспортування піддонів;
  • Розроблена система управління конвеєром зі зручним інтерфейсом та сенсорною панеллю HMI;
  • WCS.

Результати запровадження автоматизації для складу готової продукції. На сьогодні за допомогою реалізованого комплексу обладнання склад готової продукції компанії “Глобино” транспортував уже більш ніж 30 000 палет за 6 місяців та працює в режимі 24/7. Дякуємо компанії “Глобино” за довіру й перший спільно реалізований проєкт.