Автоматизація складу готової продукції - 1 - kapelou.comЗакрити

Автоматизація складу готової продукції

Королівський Смак, смт. Власівка, м. Світловодськ, Україна
Завдання

ТМ «Королівський Смак» – сертифікований український виробник і експортер майонезів, соусів, гірчиці та інших продуктів харчування. Входить в ТОП 10 виробників соняшникової олії в Україні. Працює на ринку з 1992 року.

Перше виробництво соняшникової олії компанія запустила в 2001 році. У 2002 році на підприємстві почала роботу виробнича лінія майонезів, а через сім років були запущені лінії виробництва томатної продукції і гірчиці. У 2017 році підприємство запустило новий комплекс повного циклу з обробки соєвих бобів. До цього часу компанія вже мала великий асортимент продукції і продовжує розширювати товарні позиції з кожним роком.

Продукція ТМ «Королівський Смак» користується попитом, тому виробник, компанія ПП «Віктор і К», активно розвивається і нарощує складські площі, впроваджує автоматизацію на виробництві.

Основні завдання проєкту автоматизації:

  • автоматизувати переміщення сировини між поверхами виробничого комплексу;
  • забезпечити високу продуктивність транспортування готової продукції з виробничої зони в зону упаковки, до 950 ящиків на годину;
  • знизити трудовитрати персоналу.
Період реалізації проєкту:
літо 2019
Бізнес сектор:
Food retail (FMCG)
Рішення

Ми забезпечили комплексне рішення автоматизації складу від консалтингу і розробки проєкту до доставки, установки та налаштування. У рамках проєкту в єдину систему були інтегровані: підйомник на 10 кареток, конвеєрне обладнання виробництва KAPELOU® і програмне забезпечення WCS.

Рішення забезпечило:

  • продуктивність на рівні 950 ящиків на годину;
  • автоматичну подачу ящиків на підйомник за допомогою приводних роликових конвеєрів KAPELOU®;
  • дбайливе переміщення вантажів до 50 кг одночасно з різних поверхів.

Непростим завданням було синхронізувати подачу вантажів з різних рівнів на один підйомник, щоб об’єднати виробничі поверхи однією системою автоматизації. Завдяки досвіду реалізованих проєктів, ми знайшли рішення. Система автоматизації безперервним потоком спускає ящики з готовою продукцією з усіх трьох поверхів в зону пакування. Завдяки проєкту компанія «Королівський Смак» скоротила трудовитрати персоналу та складські витрати.