Автоматизований склад найбільшої кур’єрської служби Угорщини, 60 000+ посилок на добу - 1 - kapelou.comЗакрити

Автоматизований склад найбільшої кур’єрської служби Угорщини, 60 000+ посилок на добу

Express One, Будапешт, Угорщина
Завдання

Express One – найбільша компанія кур’єрської служби в Угорщині. Щодня доставляє понад 60 000 посилок та входить до складу австрійської пошти. Площа складу – 8500 м2.

Цей проєкт складався з автоматизації кількох ділянок складу. Компанія Bowe Austria виконала свою частину проєкту – запровадила рішення для сортування посилок стандартних розмірів та звернулась до KAPELOU для вирішення питання сортування великогабаритних посилок.

Основними завданнями клієнта були:

  • отримати готове рішення для транспортування великогабаритних посилок;
  • забезпечити проїзд для навантажувачів;
  • досягти продуктивності системи до 1000 посилок на годину;
  • зробити можливим переміщення великогабаритних посилок, зокрема неправильної форми (максимальні розміри – 1200x600x500 мм, вага – 50 кг)
  • провести інтеграцію з існуючою системою сортування.
Період реалізації проєкту:
Червень 2022
Бізнес сектор:
Кур'єрська служба. Пошта
Рішення

Запропоноване рішення на основі стрічкових конвеєрів та платформи з консольними профілями дало можливість відсортовувати великогабаритні посилки та доставляти їх до існуючої системи сортування, не загороджуючи проїзд техніки.

Лінія стрічкового конвеєра завдовжки 40 метрів транспортує до 1000 посилок різної форми та ваги на годину. Платформа з консольними профілями залишає вільний простір для роботи працівників складу на існуючій системі сортування.

Конвеєр поділений на 4 частини: перша частина йде на стандартній висоті 700 мм від підлоги, друга – пологий підйом на платформу, третя розміщена на платформі, четверта – пологий спуск із платформи на висоту 700 мм від підлоги. Таке рішення робить можливим проїзд під системою автоматизації KAPELOU.

Устаткування, використане у проєкті:

Рішення “під ключ” у партнерстві з Bowe Austria дозволило клієнту досягти головного завдання – сортувати стандартні, великогабаритні та нестандартні за формою посилки.

Проєкт для компанії Express One був реалізований спільно з нашим стратегічним партнером Bowe Austria. Компанія Bowe Group має 3 основні підрозділи:

  • systec (обробка та сортування листів, документів, пошти тощо);
  • IQ (програмне забезпечення, пов’язане зі складом);
  • intralogistics (автоматизоване сортування посилок).

Імплементація проєкту відбувалась в умовах війни в України, тож дякуємо компанії Bowe Austria за підтримку та допомогу, завдяки якій реалізація проєкту стала можливою.