Автоматизація складу за 7 днів - 1 - kapelou.comЗакрити

Автоматизація складу за 7 днів

Бориспіль, Україна
Завдання

«Епіцентр К» – лідер роздрібного ринку України. Це група компаній із повністю вітчизняними інвестиціями. Національна мережа об’єднала 73 торгових центра «Епіцентр» та 11 гіпермаркетів «Нова лінія», 51 магазин спортивних товарів INTERSPORT. Крім цього в групу входять логістичні, виробничі та агропромислові потужності.

У 2016 році компанія запустила інтернет-магазин. За три роки роботи epicentrk.ua став одним з лідерів ринку. Сайт відвідує 14 мільйонів користувачів і збиває більше 160 тис. покупок в місяць. Покупці активно використовують можливість самовивозу інтернет-покупок з Центрів, що видають онлайн-замовлення (ЦВЗ) у торгових центрах мережі. У Борисполі розміщений один з найбільших та відвідуваніших ТЦ, площа якого складає 25 000 м2.

Один з принципів Епіцентр К – максимальне задоволення потреб покупців. Щоб забезпечити найкращий сервіс і побудувати роботу складання в точці видачі онлайн-покупок популярного ТЦ в Борисполі, компанія звернулася за рішенням команди KAPELOU.

Основні завдання проекту:

  • автоматизація переміщення зібраних замовлень із зони зберігання в зону видачі;
  • забезпечити автоматичний підйом укомплектованих заказів у зону тимчасового зберігання;
  • упростити роботу складського персоналу.
Період реалізації проєкту:
Грудень 2020
Бізнес сектор:
E-commerce, DIY, Ритейл
Рішення

Не секрет, що терміни для проєкту – визначальний фактор. Всего за 7 днів ми реалізували проєкт автоматизації складу Центру видачі заявок (ЦВЗ) в Борисполі. Це стало можливим завдяки власному виробництву, стандартизації та модульності конвеєрного обладнання KAPELOU ®. Що забезпечує мінімальний час виготовлення, абсолютну сумісність секцій конвеєрів та швидкий монтаж конвеєрних систем.

В результаті наш клієнт отримав рішення автоматизації складу “під ключ”, яке:

  • забезпечує продуктивність до 600 ящиків на годину;
  • переміщує замовлення між поверхами мезоніну на висоту 6 м;
  • переміщує вантажі до 35 кг;
  • дбайливо переміщує крихкий товар.

Завдяки прискоренню роботи складу, точка видачі замовлень може обслуговувати покупців в три рази швидше. Проводячи модернізацію складу ЦВЗ, національна мережа «Епіцентр К» у черговий раз довела відданість своєму основному принципу – надання кращого сервісу для своїх клієнтів.

Кожен проєкт – виклик, а проєкт в стислі терміни – виклик подвійний. Ми виконали автоматизацію складу ЦВЗ під ключ: від розробки рішення до здачі готової системи в експлуатацію. Результати проєкту автоматизації ЦВЗ в Борисполі довели, що рішення KAPELOU для складу ефективні, а впровадження займає мінімальний час.