Сучасна точка видачі замовлень у Києві. Обробка 400 замовлень на годину - 1 - kapelou.comЗакрити

Сучасна точка видачі замовлень у Києві. Обробка 400 замовлень на годину

м. Київ, Україна
Завдання

Популярність сучасних автоматизованих пунктів обслуговування клієнтів – центрів видачі замовлень – зростає разом із кількістю онлайн-покупок. Наш клієнт “Епіцентр” активно розвиває напрям власних центрів видачі замовлень, використовуючи його як ефективний інструмент підвищення лояльності клієнтів.

Враховуючи інтенсивність роботи складу 14/7 та його невелику площу 120 м2, для проєкту нового центру видачі замовлень у Києві були поставлені такі завдання:

  • автоматизувати процес поповнення буферної зони зберігання товару перед видачею клієнту;
  • організувати автоматичне транспортування товару з буферної зони зберігання в зону видачі;
  • спростити роботу персоналу;
  • забезпечити швидкість і точність обробки замовлень;
  • збільшити корисну площу складу.
Період реалізації проєкту:
Червень – Cерпень 2022
Бізнес сектор:
E-commerce, DIY, Ритейл
Рішення

Для автоматизації складу центру видачі замовлень ми розробили комплексне рішення, в якому врахували всі побажання клієнта. Для автоматичного переміщення 640 товарів на годину в необхідних напрямках відповідно до товарних потоків ми встановили вертикальний конвеєр та приводний роликовий конвеєр для ящиків. Завдяки цьому комплексу обладнання процес поповнення буферної зони зберігання товару перед видачею клієнту, а також процес транспортування товару з буферної зони зберігання в зону видачі налагоджені автоматично.

Для збільшення корисної площі складу центру видачі замовлень та спрощення роботи персоналу, ми виготовили і встановили компактний двоярусний конвеєр. Перший ярус конвеєра відповідає за транспортування та подальший підйом товару, за допомогою другого відбувається переміщення та спуск SKU. Таким чином, ми заощадили складську площу, поєднавши 3 процеси в одному місці, а також виключили потребу ручного переміщення вантажів складським працівником.

Встановлене обладнання:

Технології, використані у проєкті. Автоматизована конвеєрна система для транспортування вантажів.

Завдяки рішенню на основі вертикального та приводного конвеєра, клієнт отримав такі результати автоматизованого центру видачі замовлень:

  • продуктивність – обробка до 400 замовлень на годину;
  • транспортування ящиків вагою до 35 кг;
  • швидкість спуску/підйому товарів – 2 м/с;
  • переміщення до 640 ящиків на годину;
  • спуск і підйом товарів на висоту 4 м.

Проєкт автоматизації складу для центру видачі замовлень у Києві був реалізований за 90 днів – його імплементація відбулася одночасно з відкриттям нового маркету. Тож вітаємо партнера з розширенням мережі та дякуємо за багаторічну співпрацю!