KAPELOU на Міжнародному конгресі з управління ланцюгами постачання 2022 - 1 - kapelou.comЗакрити

KAPELOU на Міжнародному конгресі з управління ланцюгами постачання 2022

KAPELOU на Міжнародному конгресі з управління ланцюгами постачання 2022 - 8 - kapelou.com

19-21 жовтня KAPELOU взяла участь у Міжнародному конгресі з управління ланцюгами постачання – International Supply Chain Conference 2022. Захід традиційно відбувся в Берліні, у межах BVL International – найбільшої логістичної асоціації в Німеччині.

На конгресі представники компанії поділились власним шляхом подолання викликів складської логістики. Прийнявши запрошення стати гостем подкасту BVL, генеральний директор Олександр Клименко розповів про плани групи компаній KAPELOU в Європі, а також окреслив особливості ведення бізнесу в Україні:

 • як змінилася логістика в період війни;
 • яка загальна ситуація в Україні у сфері логістики;
 • які труднощі виникали перед компанією;
 • як ми їх подолали завдяки злагодженій роботі колективу.

 

Генеральний директор описав досвід релокейту підприємства, розповів про збільшення потреби в автоматизації через брак співробітників, про матеріально-технічні проблеми та слабкі місця внаслідок переобладнання або реконструкції складу. Також він наголосив на тому, що обладнання для автоматизації має бути «мобільним», а процеси – гнучкими; автоматизація повинна реалізовуватись швидко, підтримувати дистанційне обслуговування.

Досвід боротьби з наслідками непередбачуваних обставин генеральний директор описав так: “Найбільші виробничі потужності були зосереджені в Київській області, де території були окуповані росією, R&D-центр – у Харкові, а штаб-квартира KAPELOU – у Києві. Це все, безумовно, впливало на нас та на швидкість прийняття поворотних рішень.

Надання співробітникам можливості працювати віддалено, релокейт виробництва та виробничого підрозділу крупновузлового збирання на Захід України – ці кроки призвели до того, що вже за 2 тижні після повномасштабного вторгнення ми знову змогли виробляти, а за 4 – запрацювали на повну потужність.

Складний період дав і дає зрозуміти, що запорука успіху компанії – це злагодженість роботи команди, розуміння загальної ситуації в компанії, цілковита підтримка та стовідсоткова віддача працівників”.

Дякуємо містеру Felgendreher за глибокі питання та щиру зацікавленість сьогоденням. Подкаст за участю Олександра Клименка незабаром можна буде прослухати за посиланням: https://bvl-digital.de/podcast/.

Своїм прикладом ми демонструємо стійкість: попри найскладніші умови, ми не тільки реалізуємо проєкти критичної інфраструктури в Україні, а й отримуємо замовлення на автоматизацію складів у Європі, вчасно виконуємо взяті на себе зобов’язання, вдосконалюємо наявні продукти й розробляємо нові. Щодня ми впевнено долаємо десятки випробувань, аби зробити ім’я KAPELOU синонімом якості та надійності у кожній країні Європи. Адже загартовані й навчені досвідом, нам є що запропонувати світові.

Активна участь у конгресі BVL – це бути в колі провідних світових компаній з інтралогістики, ділитись власним досвідом і водночас навчатись у найкращих. Це місце, де створюють тренди та впроваджують їх у життя. На конгресі ми мали змогу обговорити тенденції та події економічного сектору, налагодити контакти з логістичною спільнотою та заручитися її прихильністю.

 

Довідка

Мета BVL International – донести важливість управління ланцюгами постачання та логістики, сприяти їхньому розвитку. Ресурс є відкритою мережею людей, активно залучених до ефективної співпраці в умовах глобалізації економіки.

Завдяки поєднанню онлайн та офлайн форматів на конгресі були присутні більш ніж 3000 учасників із понад 40 країн світу. Усі вони мали змогу обговорити тенденції економічного сектору та сфері логістики. Серед них – діджиталізація, новітні технології, сталий розвиток, штучний інтелект, інтралогістика, кібербезпека. Також під час конгресу відбулося традиційне вручення Німецької логістичної премії, яка відзначає інновації галузі.
Логістика – це інноваційний та перспективний сектор, ефективна робота якого здатна запобігати глобальним проблемам у кризові часи.

Представники галузі мають постійно черпати нові знання, щоб створювати ефективні рішення та демонструвати їхню системну затребуваність. Схожі заходи – це можливість налагодити особисті контакти, ознайомитися з презентаціями першокласних фахівців, взяти участь у семінарах та надихнутися проєктами передових компаній на виставці, яка супроводжує конгрес. А ще – обмінятися знаннями для визначення адженди логістики на найближчі роки.

Коментарі 0
Коментувати
Залиште Ваш коментар, після модерації нашим адміністратором він буде опублікований найближчим часом.

Скасувати
Натискаючи «Відправити», ви підтверджуєте та погоджуєтеся з «Згода на обробку персональних даних».
Поділитися:
KAPELOU на Міжнародному конгресі з управління ланцюгами постачання 2022 - 9 - kapelou.com KAPELOU на Міжнародному конгресі з управління ланцюгами постачання 2022 - 10 - kapelou.com KAPELOU на Міжнародному конгресі з управління ланцюгами постачання 2022 - 11 - kapelou.com
Підписатися на нашу розсилку новин

  KAPELOU на Міжнародному конгресі з управління ланцюгами постачання 2022 - 40 - kapelou.com
  22.04.2024
  KAPELOU – офіційний партнер BD Rowa в Україні

  Із 2023 року ми є офіційним партнером BD Rowa – виробника унікальних рішень для автоматизації фармацевтичної логістики та логістики медичної сфери....

  KAPELOU на Міжнародному конгресі з управління ланцюгами постачання 2022 - 41 - kapelou.com
  8.04.2024
  Участь KAPELOU у виставці LogiMAT 2024. Рішення та інсайти

  19-21 березня KAPELOU взяла участь у LogiMAT 2024 – наймасштабнішому заході виробничо-складської логістики. Виставка відбулась у Штутгарті, Німеччи...

  KAPELOU на Міжнародному конгресі з управління ланцюгами постачання 2022 - 42 - kapelou.com
  4.04.2024
  Складське обладнання від виробника – ключ до оптимізованих процесів

  У сучасному світі, де конкуренція на ринку зростає з кожним днем, ефективне управління складськими операціями є важливою частиною успіху будь-якого...

  Всі новини