Проєкт у Німеччині для холодного складу. UnitHub - 1 - kapelou.comЗакрити

Проєкт у Німеччині для холодного складу. UnitHub

Кастроп-Рауксель, Німеччина
Завдання

Наш клієнт – постачальник сировини для виготовлення кормової продукції в Німеччині. Сировина зберігається в лотках та потребує спеціальних кліматичних умов для зберігання. Цю особливість ми врахували при постановці завдань проєкту в Німеччині та його реалізації. Із перспективою на подальше розширення проєкту разом із клієнтом ми визначили такі завдання:

 • розробити комплекс обладнання для автоматизованого холодного зберігання, регулярної перевірки стану вмісту лотків (вологість, температура) та їхнього переміщення в різні зони;
 • забезпечити чітке вимірювання ваги пластикового ящика з точністю до 2-х грамів;
 • підтримувати унікальний мікроклімат в автоматизованій системі холодного зберігання;
 • врахувати обмежену площу – до 100 м2;
 • забезпечити продуктивність зберігання та переміщення 200 лотків із сировиною на день.
Період реалізації проєкту:
Грудень 2022 – Серпень 2023
Бізнес сектор:
Виробництво
Рішення

На основі запита клієнта ми запропонували концепт, яке на 100% відповідає його потребам, на базі спеціалізованого обладнання власного иробництва.

Для зберігання продукції клієнта в умовах температури +2-8 С та вологості 75%, ми виготовили унікальний R&D-продукт для потреб холодного зберігання – UnitHub®, оснащений кліматичним обладнанням. Він дозволяє зберігати й видавати до 200 лотків із сировиною на годину. Така кількість місць для зберігання реалізована на площі 8 м2 завдяки ефективному використанню висоти приміщення.

Також ми встановили обладнання з надточним ваговим модулем. Приводні та неприводні роликові конвеєри переміщують лотки між різними зонами обробки сировини. Умовно ці зони можна поділити на такі:

 1. зона перевірки стану вмісту лотка;
 2. зона сепарації;
 3. зона введення пластикових ящиків із новою сировиною;
 4. зона збагачення сировини.

Технології, використані у проєкті холодного складу в Німеччині

 • “Товар-до-людини”
 • Інтеграція із WMS клієнта

Обладнання виробництва KAPELOU для проєкту холодного складу в Німеччині

Реалізувавши проєкт автоматизації для холодного складу в Німеччині на основі оладнання UnitHub, ми забезпечили необхідну продуктивність та врахували тенденцію приросту. Схожі продукти є затребуваними в багатьох галузях холодного зберігання, де обов’язковим є дотримання спеціального температурного режиму: харчової промисловості, darkstore, microfulfillment та інших. Заповніть форму і ми підберемо обладнання для потреб вашого складу.