Мезонін, конвеєр та підйомник. Оптимізація зони зберігання та пакування - 1 - kapelou.comЗакрити

Мезонін, конвеєр та підйомник. Оптимізація зони зберігання та пакування

Стокгольм, Швеція
Завдання

У липні 2022 року ми завершили комплексний проєкт для багатонаціонального виробника вантажно-розвантажувального обладнання. Основний напрям роботи клієнта – інтралогістика, виготовлення промислових навантажувачів та обладнання для автоматизованого складу.

Метою проєкту була розробка комплексного концепту зі збільшення корисної площі та автоматизації складських процесів. Першим етапом було встановлення 3-рівневого мезоніну на основі поличкових стелажів для збільшення зони зберігання та корисної площі складу. Другим етапом стала вже саме автоматизація декількох зон складу.

Нашій команді необхідно було обладнати зону зберігання й пакування системою вертикальних та горизонтальних конвеєрів, інтегрувати обладнання в єдину систему.

Із потенціалом на подальше розширення проєкту, перед нами були поставлені такі завдання:

  • забезпечити автоматичне переміщення товарів із зони зберігання до зони пакування;
  • організувати автоматичне транспортування товарів із 3-рівневого мезоніну;
  • спростити роботу працівників складу;
  • забезпечити вертикальний спуск до 300 коробів із запчастинами для вилкових навантажувачів на годину.
Період реалізації проєкту:
Липень 2022
Бізнес сектор:
Виробництво
Рішення

Система автоматизації на 100% складається з конвеєрних модулів власного виробництва і власного програмного забезпечення. Консольний підйомник забезпечує безперебійне транспортування пластикових боксів із кожного рівня поличкового мезоніну в зоні зберігання до зони пакування. Зона спуску ящиків обладнана захисною сіткою, що гарантує безпечну взаємодію працівників складу з обладнанням.

Приводний роликовий конвеєр транспортує відібрані в зоні зберігання продукти у пластикових боксах у зону пакування, просто до робочого місця пакувальника. Усі конвеєри оснащені контролером зони із ZPA-логікою, що гарантує транспортування продуктів зі збереженням безпечної відстані між ними. Тож усі крихкі вироби прибудуть до місця призначення цілими та неушкодженими.

Автоматизовані конвеєрні системи є економічно вигідним підходом для будь-якого складу завдяки енергоощадливості. А модульна конструкція відповідає потребам масштабування, яка з’являється в кожного бізнесу.

Обладнання, використане у проєкті:

У результаті процес спуску товару з мезоніну значно прискорився, товари із зони зберігання до зони пакування переміщуються автоматично, зменшилось навантаження на персонал. Усе це позитивно вплинуло на роботу складу, зробило її ефективнішою.

Важливим аспектом проєкту стала швидкість його реалізації. Монтажні та пусконалагоджувальні роботи були виконані всього за 4 дні – усе завдяки злагодженій роботі нашої монтажної команди KAPELOU та команди з боку клієнта.