UB1. Підвищення точності процесів на складі 3PL-оператора - 1 - kapelou.comЗакрити

UB1. Підвищення точності процесів на складі 3PL-оператора

Львів, Україна
Завдання

Компанія UB1 – 3PL оператор, що надає весь спектр логістичних послуг: контрактна та складська логістика, фулфілмент, наскрізне складування, копакінг, управління поверненнями, магістральні перевезення, доставка Last Mile за 24 години. Портфель компанії налічує такі світові бренди – Nestle, Mars, L’Oreal, Henkel. Склад компанії має площу 50 000 м2, оперує 17 000 SKU та працює в режимі 24/6.

UB1, як частина BERTA Group, спирається на досвід дистрибуційної логістики, якою компанія займається понад 30 років. Зважаючи на потребу клієнта оптимізувати процеси дистрибуції та ритейлу на центральному розподільчому центрі, який обробляє 124 000 замовлень на місяць, разом ми визначили такі завдання:

  • підвищити продуктивність та точність процесів на складі;
  • налаштувати різні типи процесів та категорії відбору й комплектації на одній ділянці складу 3PL провайдера;
  • розділити та автоматизувати обробку замовлень категорії “ритейл” та “дистрибуція”;
  • забезпечити паралельне збирання товарів для 160 магазинів;
  • автоматизувати зони контролю і пакування на складі 3PL компанії;
  • підвищити точність відбору та зменшити частку рекламацій.
Період реалізації проєкту:
2023 рік
Бізнес сектор:
Склад 3PL провайдера
Рішення

Застосувавши комплексний підхід, ми розділили склад 3PL оператора на окремі ділянки обробки товарів ритейлу та дистрибуції. Кожна з них тепер має обладнання для автоматичного транспортування, точного зважування, контролю та пакування. Останні обладнані ергономічними столами, розробленими в парі з клієнтом для зручності працівників.

Особливістю зони дистрибуції на 3PL складі є кількість постачальників та продуктів, які регулярно змінюються чи додаються. Завдяки автоматизації 50% рутинних завдань виконує конвеєрне обладнання. Оператори працюють у закріплених за ними місцях, що забезпечує вищу швидкість відбору та точність комплектації.

Як ми забезпечили точність відбору 99,6%

Склад має зону ритейлу, де ми встановили обладнання для сортування на основі технології Pick-By-Light на 288 комірок. WMS консолідує замовлення клієнтів та виокремлює для кожного індивідуальну комірку. Комплектація товару відбувається паралельно, що дає можливість 3PL провайдеру одночасно опрацьовувати замовлення для 160 магазинів та гарантує точність процесу.

Скомплектоване вантажомісце проходить етап перевірки та пакування в межах ділянки контролю. Автоматизоване конвеєрне обладнання переміщує сформовані вантажомісця для сортингу та подальшої підготовки до відвантаження. Далі із місця контролю й пакування на складі вони потрапляють на сортування та звідси розподіляються на 160 магазинів.

Точність та гнучкість – фокус у сучасних умовах

Обладнання для автоматизації складу дало клієнту не лише точність, але і гнучкість. Залежно від кількості замовлень, одна людина може працювати одразу на двох станціях. У пікові періоди – 2-3 людини на одній станції. Автоматизоване обладнання та впроваджені технології дозволяють складу опрацьовувати 200 000 одиниць товару та 25 000+ ліній.

Результатом співпраці UB1 та KAPELOU є автоматизація одного з найбільших складських комплексів на Заході України площею 50 190 м2. На одній ділянці складу, на 2 000 м2, налаштовані різні типи процесів, категорії відбору та комплектації, із різною структурою замовлень та глибиною лінії.

Передові технології та конвеєрне обладнання нашого виробництва стали інструментом, завдяки якому на 3PL складі розділено та автоматизовано обробку замовлень категорії “ритейл” та “дистрибуція”. Налагоджено паралельне збирання замовлень для 160 магазинів, автоматизовані зони контролю і пакування, а також забезпечено точність відбору – 99,6%. Разом із партнерами ми створили дієвий інструмент для 3PL складу, який дозволяє бізнесу UB1 підвищувати точність процесів, розвиватись і масштабуватись.

Встановлене обладнання виробництва KAPELOU та технології:

Встановленню обладнання для автоматизації на склад 3PL компанії передував важливий етап. Він полягав у підборі та реалізації ефективного аналітичного блоку для відслідковування повного життєвого циклу і партійності товару, прозорості та точності роботи обладнання, збільшення пропускної здатності складу. Із цим ідеально впоралась WMS Qguar від нашого багаторічного партнера Quantum.

Разом із партнерами ми автоматизували склад 3PL провайдера та забезпечили точність, гнучкість, якість, комфортні робочі місця, високу продуктивність, зменшили частку рекламацій на 18%. На результат напряму вплинула єдність і спільні цінності KAPELOU, Quantum та UB1 – завдяки сучасним логістичним технологіям допомагати клієнтам бути першими.